استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام، این برنامه ی فوق العاده و جهانی بسیار ساده و راحت است. کافی است کمی با اصطلاحات اینستاگرام آشنا شوید و آموزش ها را مرور کنید. البته به جهت این که این برنامه به زبان لاتین است، ممکن است کار اندکی برای شما سخت باشد. اگر شما نیز جزو آن دسته از کاربرانی هستید که مدت ها به دنبال اینستاگرام فارسی بوده اید و یا تسلطی به زبان انگلیسی ندارید، دیگر نگران نباشید. چرا که در قابلیت جدید اینستاگرام می توانید زبان این برنامه را تغییر دهید. در این آموزش قصد داریم تغییر زبان در اینستاگرام و تغییرآن به زبان فارسی را، قدم به قدم به شما آموزش دهیم تا بتوانید بسادگی از این برنامه استفاده کنید.

می توان ادعا کرد که اینستاگرام یک شبکه رسانه اجتماعی است که مانند هیچ برنامه دیگری نیست. این پلتفرم رایگان، حول اشتراک گذاری تصاویر و فیلم ها ساخته شده است. و به همین دلیل می شود گفت اینستاگرام، به نوعی نیروگاه فرهنگی محسوب می شود.

کوین سیستروم و مایک کرایگر، افرادی بودند که اینستاگرام را بنیان نهادند. پس از آن این برنامه، در سال ۲۰۱۲ توسط فیس بوک خریداری شد، اینستاگرام با بیش از یک میلیارد حساب ثبت شده ، به بخشی از زندگی روزمره انسان ها تبدیل شده است. کم تر کسی است که از این برنامه بینظیر استفاده نکرده باشد. چرا که امروزه، از مشاغل کوچک گرفته تا مشاغل بزرگ، سازمان های خبری گرفته تا موسسات فرهنگی، افراد مشهور، عکاسان، موسیقی دانان و…از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند و این برنامه به نوعی کلبه صنعت آنان می باشد.

این برنامه مانند هر پلتفرم دیگری، به کاربران خود این آزادی را می هد تا زبان مورد نظر خود را در سیستم انتخاب کنند. هم چنین این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی می کند و می توانید به راحتی زبان اینستاگرام خود را به فارسی تغییر دهید.

مراحل تغییر زبان اینستاگرام

برای تغییر زبان در اینستاگرام،ابتدا باید این برنامه را آپدیت کنید و از آخرین نسخه آن استفاده کنید. شما می توانید این برنامه را در گوشی های اندرویدی، آی او اس، و ویندوز گوشی و وب نصب کنید. البته نسخه های وب و ویندوز در مقایسه با نسخه های گوشی این برنامه محدودیت هایی نیز دارند.

  1. باز کردن برنامه Instagramابتدا باید برروی برنامه اینستاگرام کلیک کنید و برنامه را باز کنید.انتخاب اینستاگرام
  2. کلیک برروی پروفایلدر صفحه اصلی باید برروی گزینه ی پروفایل (عکس خود) کلیک کنید.انتخاب پروفایل
  3. انتخاب نوار افقیدر صفحه پیش رو باید برروی سه خط بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید.انتخاب نوار افقی اینستاگرام
  4. انتخاب settingsدر صفحه پیش رو باید گزینه ی settings را انتخاب کنید. آیکون آن شبیه چرخ دنده می باشد.تنظیمات اینستاگرام
  5. وارد شدن به Privacyدر این صفحه باید از میان گزینه ها، گزینه Privacy را انتخاب کنید.مراحل تغییر زبان اینستاگرام
  6. انتخاب آیکون Language برای ورود به صفحه زبان ها باید گزینه Language را انتخاب کنید.انتخاب زبان مناسب
  7. انتخاب زبانو در مرحله آخر می توانید از میان زبان ها، زبان فارسی را انتخاب کنید. و زبان اینستاگرام خود را تغییر دهید.انتخاب زبان فارسی

شما با استفاده از این روش می توانید زبان اینستاگرام خود را به هر زبانی که مد نظرتان است تغییر دهید.

نوشته چگونه زبان اینستاگرام خود را تغییر دهیم؟ اولین بار در وبلاگ سامانه مراقبت از خانواده. پدیدار شد.