اگر جزء مشترکین ایرانسل هستید حتما برای شما هم پیش آمده است که گاها پیام های تبلیغاتی در inbox پیام های گوشی تلفن همراه خود دریافت کنید. اما مشکل اصلی زمانی شروع می شود که تعدد پیامک های تبلیغاتی زیاد شود و شما تمایلی برای دریافت آنها نداشته باشید. در چنین حالتی به دنبال روش هایی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل می گردید. SPY24 در این مطلب به شما خواهد گفت لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چگونه است؟ اگر شما هم از پیامک های تبلیغاتی ایرانسل خسته شده اید و به دنبال راهی برای غیر فعال کردن اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل می گردید حتما این مطلب را مطالعه کنید.

نکته: توجه داشته باشید با قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل پیام های اطلاع رسانی حذف نمی گردند.

غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

همانطور که می دانید پیامک های تبلیغاتی که روی خط ایرانسل خود دریافت می کنید از سوی اپراتور ایرانسل ارسال می گردد. این سرویس به صورت خودکار برای تمامی مشترکین ایرانسل فعال است. اما روش هایی برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز وجود دارد.

طریقه حذف پیام های تبلیغاتی ایرانسل در ادامه تشریح شده است:

 • لغو تبلیغات از طریق یامک
 • تماس با پشتیبانی ایرانسل
 • کد دستوری حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل
 • اپلیکیشن ایرانسل من

۱- لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل از طریق ارسال اسمس

یکی از روش هایی که به منظور غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل استفاده می شود ارسال پیامک به اپراتور است. این روش بسیار آسان است و در مدت کوتاهی می توانید از شر پیامک های تبلیغاتی ایرانسل راحت شوید. برای انجام این کار کافیست عدد ۲ را به شماره ۵۰۰۵ ارسال نمایید.

نکته: توجه داشته باشید هزینه ارسال پیامک کاملا رایگان است و هزینه ای در بر نخواهد داشت.

۲- تماس با پشتیبانی ایرانسل جهت لغو پیامک تبلیغاتی

به منظور ارتباط با پشتیبانی ایرانسل کافیست با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید و به اپراتور درخواست لغو سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل را بدهید.

 نکته: اگر با خط غیر ایرانسلی می خواهید اقدام به غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل نمایید باید از طریق شماره گیری ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ با مرکز تماس ایرانسل درخواست خود را ثبت نمایید.

۳- کد USSD غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

برای هر سه اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل یک کد دستوری واحد جهت حذف پیامک تبلیغاتی وجود دارد.

 1. در صفحه کلید کد دستوری #۸۰۰* را شماره گیری کنید.
 2. وارد منویی می شوید که شامل چند گزینه می باشد.
  • گزینه اول (خدمات فعال): لیستی از سرویس های فعال برای این خط را از طریق پیامک برای شما ارسال می کند.
  • گزینه دوم( قطع خدمات): به منظور قطع سرویس هایی که روی خط فعال است استفاده می گردد.
  • گزینه سوم( قطع تبلیغات): برای قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل استفاده می شود.
  • گزینه چهارم( تبلیغ از خط شخصی): اگر از یک خط شخصی تبلیغات دریافت می کنید می توانید با انتخاب این گزینه و وارد کردن شماره ای که از آن تبلیغ دریافت می کنید آن را غیرفعال نمایید.
  • گزینه پنجم( استعلام سرشماره): به منظور دریافت اطلاعات در مورد یک خط با انتخاب این گزینه می توان سرشماره آن را وارد کرد.

  اگر در صفحه اول گزینه قطع تبلیغات را مشاهده نمی کنید ابتدا به منظور نمایش سایر گزینه ها “#” را وارد کنید.

 3. حال عدد ۳ را برای قطع تبلیغات وارد نمایید.
 4. با انتخاب گزینه ۳ پیامی ظاهر می شود و اعلام می کند درخواست شما با موفقیت ثبت شد و تا ۲۴ ساعت آینده اجرا می شود.

۴- لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل با اپلیکیشن ایرانسل من

یکی دیگر از روش هایی که می توان از طریق آن به غیرفعالسازی سرویس پیامک تبلیغاتی ایرانسل اقدام کرد استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من است. روش غیرفعالسازی با این برنامه را در ادامه به شما آموزش می دهیم.

 1. برای انجام این کار اپلیکیشن ایرانسل من را باز کنید.
 2. منوی سه خطی بالای صفحه اپلیکیشن ابرانسل من را لمس کنید.
 3. سپس گزینه پرونده را انتخاب نمایید.
 4. در تب تنظیمات گزینه مدیریت پیامک های تبلیغاتی را انتخاب نمایید.
 5. در صورتی که پیامک های تبلیغاتی سیم کارتتان را از روش های دیگر غیر فعال نموده اید در این صفحه گزینه ای تحت عنوان فعالسازی مشاهده خواهید کرد.

نکته: لطفا این موضوع را در نظر داشته باشید تمام روش های گفته شده برای لغو آن دسته از پیام های تبلیغاتی که با پیش شماره های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱ هستند استفاده می گردد. برای لغو سایر پیام های تبلیغاتی باید از کدهای دیگری استفاده نمایید.

علاوه بر روش های گفته شده می توانید از طریق شماره گیری کد ‎۵۰۰۶#* گروه پیامک های تبلیغاتی دریافتی از اپراتور ایرانسل را لغو نمایید.

با ارسال عدد ۱ پیامی دریافت خواهید کرد که به شما اعلام می کند برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی کلید واژه LAGHV را ارسال نمایید.

اکثر پیامک های تبلیغاتی با ارائه اطلاعات نادرست برای کاربران مزاحمت ایجاد می کنند و کاربران را تشویق می کنند در مسابقات پیامکی شرکت کنند. غیرفعال سازی پیامک های تبلیغاتی ایرانسل از چهار طریق ارسال پیامک، تماس با پشتیبانی ایرانسل، اپلیکیشن ایرانسل من و شماره گیری کدهای دستوری امکان پذیر است. مشترکین ایرانسل عزیز می توانید انتخاب کنید مایل به دریافت کدام گروه پیامکی از سوی ایرانسل هستید. سپس بر اساس آن یکی از روش ها را انتخاب نمایید. شما از کدام روش برای غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل استفاده می کنید؟

اگر تمایل دارید سایر آموزش های مربوط به سیم کارت های ایرانسل را مطالعه نمایید از راهنمای تصویری زیر کمک بگیرید.

آموزش کار با سیمکارت ایرانسل

نوشته لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل چگونه است؟ اولین بار در SPY24. پدیدار شد.